הבלוג של מאיה

הסוד של עולם המין : זקפה חזקה ומשך הסקס שעתיים פלוס

10.05.2022 | מאיה 

היי לכולם למי שלא מכיר אותי וחדש כאן, שמי מאיה בת 46 מרמת השרון, אז ככה לפני כ-3 שנים התחיל אצל בעלי מצב בעייתי, הוא היה גומר תוך 3 דקות ואם לא אז הזקפה הייתה גרועה ממש. הוא ניסה הכל ויאגרה, סיאליס, כל מיני טכניקות ותרגילים אך ללא שום תוצאה ממשית שתשאר לאורך זמן. 

לי זה מאוד הפריע – מאוד חשוב לי שיהיה סקס טוב עם בן הזוג, וגם ההנאה העצמית שלי שהלכה ופחתה, אפילו ניסינו אביזרי סקס וזה אותו הדבר. 

הייתי פשוט חייבת לפתור את העיניין, ראיתי שגם הוא מתוסכל מאוד מהנושא ואמרתי לעצמי לכל בן אדם מגיע חיי מין מוצלחים עם בן או בת הזוג מי שלא יכול לקיים יחסי מין בגלל בעיה כזאת או אחרת מפספס את אחת ההנאות הכי גדולות שלנו בחיים האלה. 

התחלתי לחקור ולהפתעתי התופעה נפוצה יותר ממה שחשבתי כמחצית מהגברים שעברו את גיל ארבעים סובלים מבעיות בזקפה כאלו או אחרות, הייתי בשוק. ואז נתקלתי באיזה פורום נסתר לבעיות בתפקוד המיני של הגבר ושמה היה שייח על מוצר טבעי שמחזיר את התפקוד של הגבר במיטה ללא תופעות לוואי – הייתכן ?

ואז הגיע פתרון מפתיע

בפורום היה אחד שאמר שזה המוצר ששינה לו את החיים ״סבלתי זמן רב מאימפוטנציה וכבר התביישתי להציע סקס לאישתי, בחיי,  אבל מאז השימוש במוצר אני יכול להיות ספונטנים בקיום יחסי המין עם אישתי מבלי לקחת גלולה מראש!״, זה היה נשמע בדיוק הפתרון שבעלי היה צריך אך לא האמתני לזה בהתחלה.

״בנוסף זה גרם לזקפה שלי להיות חזקה משמעותית לאורך זמן רב והעלה לי את החשק מיני וכל זה ללא שום תופעות לוואי״ הוא המשיך, אמרתי לעצמי אולי סוף סוף מצאתי פתרון לבעיה, זה היה מתבקש לנסות. 

למחרת הזמנתי את הכמוסות ובעלי החל לנסות אותם, ותקשבו השיפור היה בלתי ייאמן לאחר שימוש קצר בעלי הפסיק לגמור כזה מהר והצליח להחזיק במיטה כמעט שעה וחצי! החשק המיני שלו גבר וגם הביטחון שלו ביחסים שלנו ובסקס עלה.

 הפתרון היה מעולה, גם טבעי ללא שום סיכון וגם עושה את העבודה לאורך זמן. כלומר אחריי שבעלי סיים לקחת את הכמוסות, השיפור נשמר לו בגוף ל-8 חודשים נוספים מבלי לקחת שום דבר נוסף. אני פשוט מאושרת שגילינו את המוצר המדהים הזה שפשוט החזיר לנו את חיי המין שלנו. 

הרגשתי צורך לשתף את זה איתכם כיוון שלכל בן אדם מגיע סקס מעולה עם הפרטנר ואני יודעת שיש עוד גברים שסובלים מבעיות דומות לכך שמחפשים את הפתרון הטבעי, הפשוט לטווח הארוך המאפשר ספונטניות. וחלקם מהגברים מתביישים לדבר על זה ובכך נמנעים מפתרון הבעיה החברה מעניקה שירות דיסקרטי מלא ושמירה על חסויות הלקוח, בנוסף החבילה מגיעה אטומה כך שאי אפשר לראות מה יש בפנים כלל. 

ויאגרא מן הטבע

אני שמה לכם קישור למוצר למי שמעוניין להתעניין או לכל גבר שבאמת רוצה לשדרג את חיי המין שלו בדרך הטבעית והבטוחה ביותר :

גברא אנרג׳י – ויאגרה טבעית חזקה ומאוזנת לחץ כאן

אם תרצו כמובן להתקשר זה הטלפון של החברה 03-7429000

אני ובעלי ממליצים בחום לכל זוג לשדרג את חיי מין טוביםשלהם ולהנות יותר.